Włodi i Ero razem w klipie!

Opublikowano: 20/03/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Włodi nie zwalnia tempa z promocją swojego najnowszego albumu „Wszystkie Drogi Prowadzą Do Dymu”, którego premiera zapowiedziana została na 31 marca. Na kolejny, czwarty już singiel promocyjny wybrano kawałek „IBNM”, w którym to udzielił się inny weteran warszawskiej sceny – Ero JWP. Za produkcję utworu odpowiada duet The Returners, natomiast realizacją teledysku zajęło się natomiast ML FILMZ.
Wydawcą trzeciego solowego albumu ex-członka Molesty jest tym razem wytwórnia District AREA, która w swojej oficjalnej notce prasowej opisuje zbliżający się dużymi krokami następującymi słowami: Na „WDPDD” Włodi po raz kolejny stawia się w roli obserwatora świata i bezkompromisowo go punktuje. 10 mocnych numerów składających się na płytę o ciężkim, klimatycznym brzmieniu, doskonale uzupełnionym przez starannie dobranych gości – Marysię Staroste, PRO8L3M, Otsochodzi, Ero czy Holaka. Wraz z producentami takimi jak DJ B, Sampler Orchestra czy The Returners stworzył album, który zdecydowanie sprosta oczekiwaniom środowiska i pozycji jednej z najbardziej oczekiwanych płyt tego roku. Nowy album to mocno offowe oblicze Włodiego – nowe utwory charakteryzuje duża surowość, a sam raper określa swoją najnowszą twórczość jako „rap fabularny”.
Poniżej prezentujemy Wam również okładki albumu wraz z jego tracklistą. Przygotowana została specjalna edycja limitowana albumu (płyta z autografem, plakat A3, wlepki oraz bonusowe CD z instrumentalami z płyty), którą do dnia 29.03. zamawiać możecie na stronie www.wdpdd.pl oraz w wersji standardowej w sklepie District AREA.

Włodi – „WDPDD”:

1. Nie widzę przeszkód
2. Przy Okazji feat. Holak
3. Przywilej
4. Szyld
5. ZapachPS
6. NWR / Bez Obawy
7. D / CD
8. IBNM feat. Ero JWP
9. Kominy
10. Widmo

źródło: mat. pras. wydawcy, Facebook
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: