Konarski apeluje: niech „Chłopaki nie skaczą”

Opublikowano: 09/01/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Konarski wypuścił dziś pierwszy singiel, promujący jego najnowsze EP, „Przewodnik po zaginionych miastach”. Numer „Chłopaki nie skaczą” to ważny manifest, podnoszący świadomość społeczną w kwestii samobójstw mężczyzn.

Ponad rok czasu to wystarczająco, żeby poczuć głód nowego materiału od Konarskiego. Jego poprzedni album, „Unicorn 8”, ukazał się dokładnie 21 listopada 2022. Od tego czasu zgłodnieliśmy my, ale zgłodniał też Konarski, który w końcu stanął przy rapowych garach i zaczął smażyć, czego efektem jest nowe EP, które wyjdzie w tym roku.

Materiał nazywał się będzie „Przewodnik po zaginionych miastach”. Dziś w sieci pojawił się pierwszy, promujący go singiel. Konarski zaczął promocję EP bardzo mocno, bo od numeru, który porusza niezwykle ważny temat. Utwór „Chłopaki nie skaczą”, na bicie Kapitana Łajby, zwraca uwagę na kwestię samobójstw konkretnej grupy społecznej. Jak się okazuje, w Polsce co roku ponad 5000 osób odbiera sobie życie, z czego 80% to mężczyźni. Jeśli więc czujesz, że rzeczywistość gniecie cię nie do zniesienia, pamiętaj, że „Chłopaki nie skaczą” i zadzwoń na linię wsparcia: 800 70 2222.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: