Koncerty wracają do Poznania

Opublikowano: 12/06/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Czekaliśmy na to długo. Bardzo długo. Po kilku miesiącach przerwy spowodowanej pandemią już niedługo ponownie uczestniczyć będziemy mogli w koncertach! Nas, rzecz jasna, najbardziej cieszą te, które już w przyszłym tygodniu wystartują w Poznaniu.

Konkretnie to na Dziedzińcu klubu Tama stanowiącym nową przestrzeń na koncertowej mapie stolicy Wielkopolski. Odbędzie się w tym miejscu szereg limitowanych do 150 osób wydarzeń, za których organizacje odpowiadają agencje TBA Music i Winiary Bookings. W całkiem obszernym harmonogramie znalazło się kilka koncertów rapowych i na nich się skupimy.

Koncertowy cykl na Dziedzińcu już w przyszłym tygodniu zainaugurują szanowni panowie Radosław i Jarosław, czyli duet Dwa Sławy! Raperzy wystąpią 19-go czerwca.

Dwa-Sławy-Na-Dziedzińcu-19.06

Dwa tygodnie później, dokładnie to 3-go lipca na scenie Dziedzińca koncert zagra Peja! W marcu Rychu wypuścił wraz z Magierą bardzo dobrze przyjęte EP „2050”, a obecnie pracuje nad materiałem zatytułowanym „Black Album”. Podejrzewamy, że będzie to więc koncert bardzo udany.

Peja-Slums-Attack-Na-Dziedzińcu

31-go lipca natomiast udać będziemy mogli się na synowski primeshit, czyli solowy koncert Piernikowskiego, który w 2019 wypuścił w Asfalcie solówkę „The best of moje getto”.

Piernikowski-Na-Dziedzińcu

W sierpniu z kolei na Dziedzińcu klubu Tama czeka nas koncert Pięć Dwa! Reprezentanci poznańskiego Dębca jeszcze w tym miesiącu wypuszczą swój nowy album, krążek zatytułowany „Tölgy Föld”. Na zaplanowanym na 21-go sierpnia koncercie z pewnością usłyszymy więc na żywo numeru z tego wydawnictwa. Koncertowy cykl na Dziedzińcu zakończy występ RAU. Raper, producent, ogólnie ujmując, „Człowiek-Orkiestra”, swój performance przedstawi nam 30-go sierpnia. Widzimy się na Dziedzińcu!

RAU-Na-Dziedzińcu
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: