Prykson Fisk prezentuje promomix albumu „K02M02”

Opublikowano: 12/06/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

W ubiegłym tygodniu Prykson Fisk singlem „Skywalker” zapowiedział swój legalny solowy debiut. Album zatytułowany „K02M02” ukaże się za niecały miesiąc, więc na szczęście na premierę długo czekać nie musimy. W międzyczasie natomiast sprawdzić możecie zaprezentowany promomix tego materiału, po przesłuchaniu którego z pewnością na czerwono zaznaczycie sobie w kalendarzu dzień 7-go lipca.

Na ten dzień bowiem Prykson Fisk zaplanował premierę swojego pierwszego legalnego solowego wydawnictwa. A co przygotował dla nas Pan Aleksander? Jak zdążyliśmy się dowiedzieć album „K02M02” to „międzygalaktyczna podróż wychodząca z klasycznych brzmień, oscylujących w stylistyce lofi boombap, angażująca zapomniany ostatnimi czasy element hiphopu jakim jest DJ”. Bardzo nam taki stan rzeczy odpowiada. Jak zdradza Prykson, jego legalny debiut jest również „swoistym pamiętnikiem z trudnego okresu jaki musiałem przejść, więc spokojnie mogę powiedzieć, że była formą ucieczki i okazją do mierzenia się z tymi problemami”. Reprezentant Siedlec przyznaje także, że zbliżający się „K02M02” stanowi najważniejszy projekt spośród wszystkich dotychczasowych w jakie był zaangażowany.

Utalentowany i obdarzony charyzmatycznym głosem Fred Flin100NER swoje stylowe rymy położył na beatach, które dostarczyli mu tacy producenci jak Spear Oh, Ridiculous Preem, Dj Mariano MBH, Kocur, BKND Beats, Siódmy, Smokin Prod, Moo Latte, Miroff, 1988, Młody i Lord Barto’cut 12. Za mikrofonem natomiast gospodarzowi „K02M02’u” towarzyszą Guilty Simpson i Hades w numerze „HIP HOP SHIT”, Chlorian Świnicz oraz Włodi. Smaczku całości dodaje ujawniona informacja, że wymieniony jako ostatni współtwórca legendarnej Molesty jest także producentem wykonawczym debiutu Pryksona Fiska. Pełną tracklistę krążka „K02M02” znajdziecie poniżej.

Legalny debiut Prykson Fiska zamawiać możecie na stronie labelu Lajka.co. Preorder wydawnictwa „K02M02” dostępny jest tam w dwóch wariantach: „Space XXL” oraz „I need space”. Premiera już 7-go lipca.

Prykson-Fisk-K02M02-okładka

Prykson Fisk – K02M02

01. POZYTYWNIE
02. GORĄCO // O. D. L. feat. Chlorian Świnicz
03. TIMELINE
04. DŻOINT // NOC
05. PRZERWA NA… feat. Włodi OSAD
06. WYSOKO
07. KONSTELACJE // LĄDUJ
08. ZA DUŻO MYŚLĘ // B +
09. LOT 87-88
10. HIP HOP SHIT feat. Guilty Simpson, Hades
11. GDZIEŚ POMIĘDZY

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: