Konrad Brzos i Benny The Butcher w singlu „OLO”

Opublikowano: 24/05/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Co za połączenie! Wchodzący właśnie mocno z buta na scenę Konrad Brzos puścił właśnie premierowy singiel „OLO” z gościnnym udziałem samego Benny’ego The Butchera, który to z kolei w dniu wczorajszym zaserwował swoim słuchaczom rewelacyjny koncert w warszawskiej Progresji.

Konrad Brzos zapowiada solowy „Zamach Stanu EP”. I robi to w sposób mocno efektowny. Pochodzący z Włodawy raper do współpracy zaprosił bowiem niesamowicie ostatnimi czasy popularnego Benny’ego The Butchera, czego efektem jest utwór „OLO”, do którego scratche i cuty dołożył DJ Falcon1. Co ciekawe, autorem bitu do tego numeru jest JPatz, producent urodzony w Południowej Afryce. Konrad Brzos numer z reprezentantem Griselda Records zaprezentował, wraz z teledyskiem, zaraz po tym, jak Benny The Butcher zagrał gromadzący tłumy koncert w Warszawie. A jak doszło do nawiązania tej współpracy? Odpowiedź na to pytanie znajdujemy na zamieszczonym na DustyRoom wywiadzie, który z Brzosem przeprowadził Misztal.

„Uciąłem sobie z nim 10-minutową bajerkę po jego koncercie w Amsterdamie. Dałem mu pendrive’a z moimi podkładami. Więcej wolałbym nie mówić. Powiem ci natomiast, że jakiś czas temu Isaac Pelayo – projektant ich okładki, ciuchów i designu polubił na Instagramie okładkę naszego albumu „Królowe paranoi”. Bardzo się zdziwiłem. Widać chłopaki głęboko diggują”.

– Konrad Brzos

Konrad Brzos naszą uwagę przykuł już przed dwoma laty. Gdy wraz z Jankiem Badysem słuchaczom przedstawili się jako „Królowie Paranoi”. W ostatnich natomiast miesiącach Brzos pojawił się gościnnie na albumie Włodiego, a już wkrótce nadejdzie czas na „Zamach Stanu EP”. Przed Konrada dokonany już w pojedynkę. Chociaż z pomocą wspomnianego Benny’ego The Butchera oraz takich producentów jak VICI, KNOCKTURNAL, Young Devante, Zilla i Raw Mentalitee. I wsparciem labelu Dziki Wschód/Owners. A także sklepu hiphopheadz.pl, gdzie znajdziecie preorder „Zamach Stanu EP”. Samą premierę albumu Konrada Brzosa zaplanowano na 14 czerwca.

Konrad Brzos - Zamach Stanu EP - okładka

Konrad Brzos – Zamach Stanu EP

  1. Czas Leci
  2. Talerze
  3. OLO feat. Benny the Butcher, DJ Falcon1
  4. Wszystko się kręci
  5. Pierwsza Stacja
  6. Soplica i Beluga
  7. 200
  8. Znieczulenie

(Fot. główna – Konrad Brzos / źródło: mat. prasowe)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: