Koro, Majka, Radar, Swaks, Walek i Dziq stworzyli swoje plemię

Opublikowano: 19/04/2022
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

11 utworów, 4 dni w studiu i 6 MC’s. Koro, Majka, Radar, Swaks, Walek i Dziq nagrali razem, „Bunkier EP”. Pierwszy singiel, zatytułowany „Moje plemię”, wleciał już do sieci razem z klipem.

O Koro i Radarze wiemy już całkiem sporo i obydwaj gościli na naszym portalu nie raz. Tym razem jednak pojawią się oni w asyście 4 innych kotów, którzy słowem władają biegle. Mowa tu o Majce, Swaksie, Walku i Dziq. W tejże 6-osobowej ekipie powstało „Bunkier EP”, a pierwszy singiel z materiału lata już po sieci.

„Bunkier EP” powstał w ekspresowym tempie. W lutym ekipa zamknęła się w rzeszowskim One Life Studio na 4 dni, tworząc naprawdę różnorodny i przepełniony skill’ami materiał. I o ile wcześniejsze poczynania i poziom zwrotek Koro i Radara są nam znane, tak z pełną odpowiedzialnością musimy przyznać, że Majka, Swaks, Walek i Dziq nie ustępują im umiejętnościami.

Pierwszy singiel z „Bunkier EP” wleciał do sieci wczoraj. Mowa tu o numerze, „Moje plemię”, gdzie na bicie Marci Marcepana, całe 6-osobowe plemię przedstawia się słuchaczom w formie zadziornej braggi prosto z dżungli. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych klipów Koro, wideo do singla, „Moje plemię” stworzył Michał Zięcik aka MZVideo.

Preorder „Bunkier EP” już wystartował i zamawiać można go na stronie YOUNGWEAR do 8 maja. Wysyłka płyt planowana jest na drugą połowę maja.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: