Kosi opowiada „Prostą historię” na beacie Magiery

Opublikowano: 13/10/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Jeszcze w tym roku Kosi wyda swój drugi solowy album. Będzie to dogrywka do solowego debiutu w postaci płyty zatytułowanej “LOST IS.OK”. Zaprezentowana natomiast właśnie „Prosta historia” stanowi pierwszy singiel zwiastujący to wydawnictwo.

Kosi na przestrzeni ostatnich trzech lat, podczas których powstawał debiutancki, solowy album „IS.OK”, nagrał niezliczoną wręcz ilość numerów. Nie wszystkie weszły jednak na wydaną w kwietniu tego roku płytę. Niektóre z nich nie pasowały również Kosiorowi do konceptu „IS.OK”. I teraz, po zebraniu zagubionych kawałków, Kosi wydaje je na płycie pt. „LOST IS.OK”. Premierę tego wydawnictwa zaplanowano na grudzień. Już teraz natomiast sprawdzić możemy pierwszy singiel zapowiadający suplement do rewelacyjnej, pierwszej solówki Kosiego z JWP/BC. Jest to „Prosta historia”, którą Kosi opowiedział na beacie dostarczonym przez Magierę, a scratchami dopełnił ją DJ VaZee.

Premierę albumu „LOST IS.OK” zaplanowano na 17 grudnia. Preorder drugiej w tym roku solowej płyty Kosiego już teraz dostępny jest w sklepie wytwórni Def Jam Recordings Poland.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: