Przyłuca „Przyjaciele czekają w domu”

Opublikowano: 13/10/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Najnowszy album Przyła ukaże się już pojutrze. Raper jednak wykorzystuje okres promocji do końca i publikuje dziś tytułowy singiel z płyty.

Przyłu przygotowuje się wydania swojego trzeciego, solowego albumu w barwach QueQuality. Jak dotąd, w wytwórni Quebonafide, na koncie ma takie tytuły jak „Juniper” oraz „Homeless boy”, a także „Stowarzyszenie Umarłych Raperów” w duecie z VBS. Pojutrze do w/w pozycji dołączy album „Przyjaciele czekają w domu”.

Nadchodzący krążek Przyłuca promuje łącznie 6 singli, licząc z dzisiejszą, tytułową premierą „Przyjaciele czekają w domu”. Jak czytamy w opisie materiału:

„Jest to zdecydowanie jeden z najbardziej osobistych materiałów w dorobku artysty. Siłą tego krążka jest absolutna i nieskrępowana niczym autentyczność. Odważne obserwację i mocno życiowa treść podana w sposób wyjątkowo ekspresyjny to cechy charakterystyczne tej płyty.”

Kto poza gospodarzem pojawi się na albumie? Wśród zaproszonych na płytę gości znaleźli się Miszel, Rip Scotty, Gibbs, Ania Szlagowska oraz Siles. Nie znamy wszystkich producentów, którzy przyczynili się do powstania płyty, ale patrząc po dotychczasowych singlach, są to, m.in. D3W, NoTime, Faded Dollars, Melonik, Pedro oraz ADZ. Dzięki dzisiejszej premierze, wiemy też, że co najmniej w jednym utworze za deckami stanął DJ Ike.

Premiera albumu Przyłuca, „Przyjaciele czekają w domu”, zaplanowana jest na 15 października. Ostatnie sztuki preorderu zamawiać można tu.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: