Penx powraca na bitach Kudla

Opublikowano: 13/10/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Tęskniliście za Penxem? Krakowski MC długo kazał na siebie czekać, ale w końcu jest! Pierwszy singiel z jego albumu w całości na bitach Kudla jest już w sieci.

Trochę czasu minęło odkąd Penx wypuścił swój ostatni krążek. Dokładnie 16 kwietnia minęły 2 lata od wydania płyty „Dissorder”. Słuchacze zdążyli się więc stęsknić za charakterystycznym reprezentantem Krakowa, który nie próżnował jednak przez ostatni czas i składał nowy materiał.

Równo z początkiem nowego tygodnia, pierwsze efekty pracy Penxa zostały zaprezentowane. Na kanale NWD Label pojawił się bowiem pierwszy singiel, zapowiadający nowy album rapera. Numer nazywa się „Michaś Pan” i powstał na bicie Kudla, który odpowiedzialny będzie także za pozostałe 11 bitów na krążku. Krążku, którego nazwa nie została jeszcze ujawniona, ale pojawi się jeszcze w tym roku.

Jaki będzie nadchodzący album Penxa i Kudla? W opisie pod „Michaś Pan” czytamy:

„Raper wraz ze swoją ekipą zarzekają się i wielokrotnie wspominali, że jest to najbardziej dopracowana płyta w jego dorobku pod wszystkimi możliwymi względami- zaczynając od muzyki, przez teksty i zabawy flow, na brzmieniu kończąc.”

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: