KPSN, BJN i Knaps spotkali się w Monar Bistro

Opublikowano: 25/07/2022
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Nowy skład o kontrowersyjnej nazwie zawiązał się na linii Wrocław-Poznań-Łódź. KPSN, BJN oraz Knaps uformowali Monar Bistro i oficjalnie przedstawili się słuchaczom osobistym singlem, „Szansa”, do którego bit wyprodukował duet Ensoul.

Choć nazwa może być myląca, Monar Bistro to nie stołówka w zakładzie dla osób uzależnionych, a nazwa nowego składu rapowego. Grupę stworzyli KPSN, BJN oraz Knaps. Cała trójka miała już okazję wcześniej spotkać się na jednym bicie, w numerze „Truskul”. Wtedy jednak był to pojedynczy strzał. Dziś, sądząc po nadaniu formacji własnej nazwy, możemy domyślać się, że Monar Bistro przygotowuje coś więcej.

W ubiegłym tygodniu na kanale YT, UPOJENI, pojawił się pierwszy numer spod szyldu Monar Bistro. „Szansa”, na bicie Ensoul, porusza tematykę uzależnienia od alkoholu i narkotyków. Tematyka ta nie jest obca KPSN’owi, BJN’owi i Knapsowi i, jak się domyślamy, była jednym z powodów zawiązania grupy.

Na chwilę obecną projekt jest jeszcze owiany dość gęstą mgiełką tajemnicy, dlatego z zaciekawieniem wyczekujemy kolejnych ruchów z obozu Monar Bistro. Płyta w tym składzie mogłaby być ciekawym połączeniem starego z nowym i pokazać, gdzie leży złoty środek pomiędzy obydwoma szkołami.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: