Kuba Knap i Okoliczny Element w pierwszy dzień wiosny dają nam Wpierpol!

Opublikowano: 21/03/2019
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Dziś pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Pogoda zaczyna nas rozpieszczać, a w jej ślady poszedł Kuba Knap oraz Okoliczny Element. Jeśli byliście głodni nowych wspólnych ciosów od tych panów, teraz możecie nakarmić swoje uszy do syta. Tym razem warszawsko-opolska kolaboracja atakuje jako Wpierpol.

“Sielankowy Survival” to album, który Knap, Ninjah i Mejdej stworzyli w zaledwie 3 dni podczas wspólnego pobytu na działce pod Opolem. Materiał wyprodukowany został przez chłopaków w pełni samodzielnie. Za bity na projekcie odpowiedzialny jest Mej oraz DJ CBD, zatem muzycznie jest to przepyszna uczta dla fanów klasycznych, samplowanych bitów oraz skreczu. Oprawa graficzna “Sielankowego Survivalu” to z kolei robota Ninjy, którego charakterystyczny styl tworzenia kojarzymy z wcześniejszych produkcji Okolicznego Elementu czy rysunkowego klipu do kawałka “Skąd przyszli” z płyty Knapa, pt: “Bejłocz”. Jeśli chodzi natomiast o gości na płycie, Wpierpol postanowił sam ozłocić ten projekt, a nie do działy ze sceną.

Wpierpol “Sielankowy Survival” dostępny jest wyłącznie w preorderze, czyli tyle sztuk ile zostanie zamówionych, tyle zostanie wytłoczonych.

“Sielankowy Survival” zamówisz tu: wck47.com

OKŁADKA:

 

TRACKLISTA:
1. Hurtownia Materiałów Nielegalnych
2. Import Export
3. Rozmowa Kwalifikacyjna
4. Kawałek Stali
5. Ej Małpeczko
6. Sielankowy Survival
7. Transport Krajowy
8. Kontenery
9. Domówka u Bezdomnych
10. Komputeryzacja
11. Drobne Złodziejaszki
12. O.R.P.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: