Piknik Graffiti Jam “Bitwa o Miasto Lębork 2019”

Opublikowano: 20/03/2019
Autor: Mariusz Kaszuba
Zdjecie newsa

22 czerwca odbędzie się kolejna edycja pikniku graffiti “Bitwa o Miasto Lębork”, imprezy, którą po raz drugi mamy objętą swoim patronatem.

Wydarzenie będzie miało charakter rodzinny, aby przybliżyć zgromadzonym, niezwiązanym z środowiskiem hip hopowym, iż malowanie ścian nie koniecznie musi być kojarzone wyłącznie z wandalizmem. W tym celu organizatorzy pragną zadbać o atrakcję, także dla najmłodszych, przyszłych zajawkowiczów stawiając dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy oraz skromny poczęstunek. Wśród zaproszonych gości pojawi się cała rzesza uzdolnionych writerów ze wszystkich stron Polski i nie tylko, ponieważ listę uzupełniają również ksywki z Niemiec i Wielkiej Brytanii. Jednak wszelkie działania wymagają nakładów finansowych, aby móc je zrealizować, jak wiadomo gościom trzeba zapewnić nocleg skromne wyżywienie, puszki i farby podkładowe oraz drobne pamiątkowe upominki w postaci t shirtów czy kubków. W tym celu Patryk Łukaszuk założyciel Paka Art Studio, a jednocześnie główny organizator całego przedsięwzięcia stworzył zbiórkę pieniędzy do udziału w której gorąco zachęcamy, gdyż ewidentnie jest to projekt warty wsparcia. Ponadto podczas samej imprezy, zostaną także zebrane  pieniądze na leczenie i rehabilitacje przebywającego w śpiączce 49 letniego lęborczanina- Mariusza, co jest dodatkowym aspektem dodającym pozytywny wydźwięk całemu wydarzeniu. Dodajmy że to nie pierwszy raz w którym ów impreza ma charakter charytatywny. W zeszłym roku dzięki Waszej pomocy udało się zebrać 3240zł na pomoc i rehabilitacje sparaliżowanemu po wypadku Arkadiuszowi Gołombowiczowi.

Jeśli chcesz wspomóc zajawkę chłopaków i odnotować na koncie dobry uczynek odsyłamy na stronę zrzutka.pl, gdzie znajdują się wszelkie dodatkowe szczegóły, a na sam koniec zostawiamy krótkie wideo promujące zeszłoroczną edycję “Bitwy O Miasto”.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: