„Ładuj Działa”, bo Proceente i DJ HWR puszczają mixtape

Opublikowano: 10/10/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Proceente i DJ HWR zapowiadają wspólny „ŁADUJ DZIAŁA MIXTAPE”. Zapowiedziane na listopad wydawnictwo spod szyldu zarówno Aloha Entertainment, jak i GruboKrojone, w pierwszej kolejności zapowiada „Ośmiornica”, do którego to numeru już zaraz dołączy kolejny, czyli „LOVE PEOPLE”. W międzyczasie natomiast poznajemy również tracklistę płyty duetu Proceente / DJ HWR.

„ŁADUJ DZIAŁA MIXTAPE” premierę zaliczy w drugiej połowie listopada. Proceente i DJ HWR jako pierwszą zapowiedź wspólnego projektu, zaprezentowali na platformach streamingowych, numer zatytułowany „Ośmiornica”. Numer, który swoją treścią, i zgodnie z opisem, ’uczy bawiąc i bawi ucząc’. Stanowiąc jednocześnie brudny hip-hopowy komentarz rzeczywistości opatrzony bangerowym sznytem. Drugim z kolei zwiastunem „ŁADUJ DZIAŁA MIXTAPE” będzie klip łączący tenże właśnie utwór z kawałkiem pt. „LOVE PEOPLE”. Utworem poświęconym tematyce małżeńskiego sexu z gościnnym udziałem Cywinsky’ego oraz Bleiza. Ten singiel duetu Proceente / DJ HWR premierę zaliczy już jutro.

O oczekiwaniu na „ŁADUJ DZIAŁA MIXTAPE” przyjrzeć możemy się więc liście tracków, które wspólnie przygotowali Proceente i DJ HWR. A nagrali w towarzystwie zaproszonych gości. Przy bowiem większości kawałków na „ŁADUJ DZIAŁA MIXTAPE”, jak na projekty tego typu przystaje, ktoś na „feacie” się pojawia. Wymieńmy w tym miejscu Łysonżiego, Okoliczny Element, Majkela, Biaka, Skorupa, Mopsa, Jano OMP, Małego Esza, Made, Pryksona Fiska, Hurragun, Parzela, Emazeta i Greena. A resztę sprawdzicie sobie poniżej.

Album Proceente / DJ HWR pt. „ŁADUJ DZIAŁA MIXTAPE” ujrzy światło dzienne 22 listopada. Start przedsprzedaży limitowanej edycji kolekcjonerskiej 2CD oraz premiera pierwszego teledysku zaplanowane są na 11 października.

Proceente / DJ HWR – ŁADUJ DZIAŁA MIXTAPE

 1. Moklok Tribute ft. Ewa Ekwa
 2. Rap na ból ft. Johnny Slim, Sami
 3. Rozmowa międzymiastowa ft. Łysonżi, Okoliczny Element
 4. Em.manuel Olisadebe ft. Majkel, Biak, Skorup
 5. Rozbisurmanione bragga ft. Majkel, Kaz.katflow, Mops
 6. LOVE PEOPLE ft. Cywinsky, Bleiz
 7. Rodrigo Mendoza
 8. Ośmiornica
 9. XYZ ft. Jano OMP, Mały Esz, Kaz.katflow
 10. Działo ft. HK Rufijok, Ruby Szpek
 11. Sekator ft. Dzi3ciak, Mada, Prykson Fisk
 12. Zombie walk ft. Hurragun
 13. To jest odwaga ft. Parzel, Emazet, Green

(Fot. główna – źródło: mat. prasowe Aloha Entertainment)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: