Projekt Memfiza na bitach Pstyka jest już gotowy

Opublikowano: 09/10/2023
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Zarówno Memfiz jak i Pstyk gościli ze swoją muzyką na naszym portalu. Dziś w social media pojawiła się informacja o tym, że raper i producent skończyli prace nad wspólnym projektem. Przy okazji, dowiedzieliśmy się, kogo gościnnie zaprosili na album.

O Memfizie pisaliśmy Wam już przy okazji jego albumów z KPSN’em czy PRA1S’em. O Pstyku piszemy Wam średnio przynajmniej raz na tydzień, bo ziom stwierdził, że sen jest niewydajny i zamiast spać, trzaska co rusz jakiś projekt. Jak się okazuje, Memfiz i Pstyk postanowili połączyć siły i tym razem mamy przyjemność napisać o nich w jednym newsie.

Dziś w social media pojawiła się informacja, że praca nad ich wspólną płytą została zakończona. A przynajmniej z ich strony i teraz pałeczka jest po stronie KR1SBeats, który odpowiedzialny jest za mix materiału. Przy okazji ogłoszenia współpracy Memfiza i Pstyka, dowiedzieliśmy się też, że całość liczyć będzie 8 numerów, a gościnnie na płycie pojawią się Prykson Fisk, Karwel oraz DJ Te. Na tę chwilę to wszystkie informacje, jakie duet udostępnił publicznie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: