Leo Ros & F.U.$ i Kasta knują razem z 52 Dębiec

Opublikowano: 11/07/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Z okazji 20-lecia kultowego już albumu „P-Ń VI”, Hans wrócił do nagrywania pod starą banderą 52 Dębiec i przygotowuje dla słuchaczy nowy album. Kolejne single poznajemy regularnie, a najnowszym z nich jest numer „Knuj!, w którym gościnnie pojawiają się Leo Ros & F.U.$ oraz Waldemar Kasta i DJ Twister!

Hans swoje plany na świętowanie 20. rocznicy wydania pierwszego legalnego albumu, czyli pamiętnego „Poznańskiego Czerwca” rzetelnie nakreślił już na wiosnę. Wówczas też poznaliśmy idee przyświecającą zaplanowanemu na koniec bieżącego roku wydawnictwu „0323”. A także powody, dla których Hans, chociaż solo, wrócił do nagrywania pod szyldem 52 Dębiec. Najnowszy natomiast zwiastun tego jubileuszowego materiału ukazał się przed kilkoma godzinami. Jest nim utwór „Knuj!”. Do nagrania tego numeru Hans zaprosił reprezentantów młodego pokolenia, duet Leo Ros & F.U.$ oraz „Nestora” rapowej sceny, właśnie się z nią żegnającego, czyli Waldemara Kastę. Pod bitem do utworu „Knuj!” podpisał się z kolei również F.U.$, a całość scratchami i cutami udoskonalił legendarny DJ Twister. A kolejny singiel zwiastujący nadchodzący album 52 Dębiec już za trzy tygodnie.

Oczekując na kolejne numery 52 Dębiec, a w rezultacie, premierę albumu „0323”, na stronie sklep.52debiec.pl znaleźć możemy drugi już drop limitowanego, winylowego wydania albumu „P-Ń VI”. A także kolekcjonerskie wydanie CD tego przełomowego dla kariery Hansa materiału.

(Fot. główna – kadr z video „Knuj!”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: