Linie lotnicze NWJ ogłaszają „Letnie czartery”

Opublikowano: 23/05/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

„Letnie czartery” to sześć wyselekcjonowanych kawałków idealnych na letnie dni  – tak  na swoim profilu epke zatytułowaną „Letnie czartery” zapowiedział jeden z jej autorów – Tede. Wydawnictwo to jako bonus dołączone zostanie do zapowiedzianej na czerwiec płyty „SKRRRT”, naturalnie wyprodukowanej przez Sir Micha.

„Witaj w traphałsie! Album zatytułowany SKRRRT to wejście w dziwny świat balansujący na krawędzi snu i jawy. TEDE i Michu zabierają słuchaczy w niecodzienną podróż do innych stanów świadomości, a nowatorskie brzmienie powoduje, że słuchanie tego albumu staje się nałogiem.” – tak zapowiadany na 23 czerwca album opisuje wydawca.
„To moja najfajniejsza płyta, bo poza tym, że jest stylistycznie spójna to pierwszy raz udało mi się stworzyć specyficzny klimat od pierwszego do ostatniego kawałka” – uzupełnia powyższą wypowiedź Tede. 

Poniżej prezentujemy Wam okładkę dostępnej jedynie przy preorderowych zamówieniach epki „Letnie czartery”, i okładkę najnowszego albumu Tedego & Sir Micha „SKRRRT”, który od dzisiaj zamawiać możecie na tej stronie, a który światło dzienne ujrzy wraz z nastaniem wakacji. Przypominamy promujący ją singiel „REZZI (LATA DANS)”.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: