LL Cool J zapowiada nowy album w Def Jam

Opublikowano: 03/01/2020
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Mamy dla Was naprawdę dobre wieści. James Todd Smith III znany na całym świecie jako LL Cool J zapowiedział ostatnio na twitterze swój nowy album.

Ażeby było jeszcze ciekawiej okazuje się, że nadchodzący krążek będzie nagrywać z legendarnym członkiem A Tribe Called Quest – Q-Tip’em. Przez ostatni okres czasu LL poświęcił większość czasu na swoją karierę aktorską, grając w serialu NCIS: Los Angeles, gdzie wcielił się w rolę agenta Sama Hanna. Q-Tip’a natomiast ostatnimi czasy uświadczyć można było w roli producenta wykonawczego na albumie Danny’ego Brown’a „uknowhatimsayin¿”.

Smaczku tej informacji dodaje fakt, że wraz z zapowiedzianym na 2020 rok albumem LL Cool J powraca do legendarnego Def Jam Recordings. Z wytwórnią tą James Smith związany był od czasów swojego debiutu, czyli wydanego w 1985 krążka „Radio”, który zarazem był również pierwszym długogrającym albumem jaki wypuścił przez założony przez Ricka Rubina i Russela Simmonsa label. W Def Jam LL Cool J wypuścił wszystkie swoje płyty, oprócz ostatniej dotychczas, „Authentic” z 2013, która ukazała się nakładem S-BRO Music Group/429 Records. Realizowane wraz z Q-Tip’em wydawnictwo będzie więc swego rodzaju powrotem Cool Jamesa do korzeni.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: