Logic ma swoją wersję „Maybach Music”

Opublikowano: 24/01/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Logic postanowił zaprezentować własną wersję „Maybach Music”. W przeciwieństwie do Rick Rossa jednak, Bobby Tarantino luksusowe auto zakupił, a następnie nagrał w nim premierowy numer wraz z klipem. A w dalszej kolejności, puścił jako kolejny singiel zwiastujący album „College Park”.

Psychological poszedł zatem krok dalej. Wszystko zaczęło się bowiem od zakupu wartego 325 000 dolarów samochodu. Następnie Logic do rzeczonego Maybacha wsiadł i zamiast pierwszej trasy świeżo nabytą furą, nagrał w niej premierowy numer. Na tylnym fotelu, w towarzystwie swojego producenta 6ix’a. W ten sposób powstał „Maybach Music”. Drugi singiel zwiastujący zapowiedziany przed dwoma tygodniami album „College Park”. Sprawdźcie!

„College Park”, pierwszy album, który Logic, po opuszczeniu Def Jam Recording, wyda całkowicie niezależnie, ukaże się 24 lutego. Gościnnie pojawią się na nim, m.in. Joey Bada$$, RZA, Redman, Statik Selektah, Bun B, Lil Keke i Norah Jones, a więcej o tym materiale dowiecie się w tym miejscu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: