Laikike1 i Soulpete ujawnili szczegóły „Rzeczy Naturalnych”

Opublikowano: 25/01/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Laikike1 i Soulpete jeszcze w tym miesiącu zaprezentują pierwszy zrealizowany w duecie longplay. Zanim jednak „Rzeczy Naturalne” trafią na nasze półki i głośniki, sprawdzić możemy , co znajdzie się na pierwszej długogrającej płycie Marcina i Piotra.

Duet Laikike1 x Soulpete promocję albumu „Rzeczy Naturalne” rozpoczął we wrześniu 2k22 od zaprezentowania porządnie poskładanego „LEGO”. Kolejnym zwiastunem studyjnego albumu Laika i Pete’a był „Sypialny na Londyn”, który na YouTube wjechał miesiąc później. Trzeci i jak dotąd ostatni singiel zapowiadający „Rzeczy Naturalne”, czyli numer „Zabawa” panowie udostępnili w formie świątecznego prezentu. Kawałki te narobiły wystarczająco hałasu, by nakład „Rzeczy Naturalne” wypalonych na CD wyprzedał się do ostatniej sztuki. Zatem na kompaktową płytę z długogrającym albumem duetu Laikike1 x Soulpete, która do słuchaczy trafi 27 stycznia, jeśli jej nie zakupiliście, nie macie już co liczyć. Pozostają Wam za to winylowe „Rzeczy Naturalne”. Nadal dostępne na stronie SoRaw Records, a których wysyłka planowana jest na marzec.

Laikike1 i Soulpete z myślą o albumie „Rzeczy Naturalne” stworzyli łącznie 10. utworów. Tytuły wszystkich z nich znajdziecie na zamieszczonej poniżej trackliście. Ich brzmienie natomiast sprawdzić będziemy mogli już w najbliższy piątek.

laikike1-x-soulpete-rzeczy-naturalne-rzeczy

Laikike1 & Soulpete – Rzeczy Naturalne

01. Gunmetal Slo-Mo
02. Lego
03. Mana
04. Kolor w kolor
05. Funfair
06. Sypialny na Londyn
07. Tylko
08. Kaskadami
09. Zwidy
10. Wiatr słoneczny

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: