Łysonżi, Ninjah, Skorup i Jaca robią rap najlepszej marki

Opublikowano: 10/01/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

W sieci wylądował drugi singiel zwiastujący album, który wspólnie nagrali Łysonżi, Ninjah i Skorup, a za którego brzmienie odpowiada Jaca. Tym razem otrzymaliśmy numer „Marka”. Stanowiący dość oczywiste nawiązanie do kawałka KPSN’a o tym samym tytule. To jednak nie jedyny follow-up w tym utworze.

Jaca, Łysonżi, Ninjah, Skorup i Jaca promocję albumu „JACANABICIE” rozpoczęli z wysokiego C. Na pierwszy ogień poszedł numer „ALL IN”, w którym, obok gospodarzy, pojawiło się aż 15 gości. A jak się okazuje, to jednak nadal nie wszyscy zaproszeni na gościnne zwrotki. Kolejne ksywki ujawniane będą bowiem stopniowo. Nie stanie sie to jednak wcześniej jak przy trzecim singlu z płyty.

Drugi, zatytułowany „Marka”, wyszedł natomiast dziś, a za mikrofonem stanęli, tym razem, jedynie Łysonżi, Ninjah i Skorup. Numer to dość oczywiste nawiązanie do utworu KPSN’a o tym samym tytule. Poza ukłonem w kierunku wrocławskiego producenta i rapera, „Marka” to naszpikowany follow up’ami hołd w kierunku klasyki polskiego rapu. Jeśli wiec jesteście osłuchani z ikonicznymi dziełami naszej sceny, z pewnościa wyłapiecie sporo smaczków w drugim singlu z „JACANABICIE”.

„JACANABICIE” to wspólny projekt wytrawnego kwartetu hip-hopowego w składzie Łysonżi, Ninjah, Skorup, Jaca. Starzy wyjadacze sceny stworzyli pełne międzymiastowej energii dzieło słowno-muzyczne. Wehikuł czasu przenoszący słuchaczy do najlepszych momentów rapowej zajawki. Produkcją, miksem oraz masteringiem całości zajął się Jaca. Za płaszczyznę rapową odpowiadają Łysonżi, Ninjah z Okolicznego Elementu oraz Skorup. Reprezentantów Warszawy, Opola oraz Gliwic wsparło na mikrofonie grono rapowych osobowości, czego efektem jest 7 pierwszorzędnych utworów. Wydanie CD zawiera dodatkowo wersje instrumentalne wszystkich kawałków. Autorem szaty graficznej oraz towarzyszących projektowi animacji jest Ninjah.

Projekt „JACANABICIE” ukaże się 24 stycznia nakładem Aloha Entertainment. Limitowana edycja CD projektu w całości się wyprzedała. Fani mogą jednak spodziewać się miłej niespodzianki w formie najbardziej klasycznego z nośników. Więcej informacji otrzymać mamy wkrótce.

Łysonż, Ninjah i Skorup prezentują JACANABICIE

Łysonżi, Ninjah, Skorup – JACANABICIE

 1. Wyjazd służbowy
 2. Home run
 3. Inspiracje
 4. ALL IN feat. Mej, W.E.N.A., Mada, Kościey, Proceente,Numer Raz, Prykson Fisk, Jano OMP, Kritaczi, Green, Jasiek, Mały Esz, Vienio, Skrubol, Spinache
 5. Marka RMX
 6. Eksperci
 7. Indiana Dżons
 8. Wyjazd służbowy INSTRUMENTAL
 9. Home run INSTRUMENTAL
 10. Inspiracje INSTRUMENTAL
 11. ALL IN INSTRUMENTAL
 12. Marka RMX INSTRUMENTAL
 13. Eksperci INSTRUMENTAL
 14. Indiana Dżons INSTRUMENTAL

(Fot. główna – okładka singla „Marka” / mat. prasowe Aloha Entertainement)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: