Wiemy, kto nagrał album z Jacą, Ninją i Łysonżim

Opublikowano: 29/11/2023
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że wspólny album nagrali razem Jaca, Ninjah i Łysonżi. Zagadką pozostawał jednak trzeci MC, biorący udział w projekcie. Dziś jednak wszystkie karty są już na stole. Na „JACANABICIE” usłyszymy również Skorupa.

Czy spodziewaliśmy się wspólnego projektu Ninjy i Łysonżiego na bitach Jacy? Nie. Czy ucieszyliśmy się na wieść, że takowy powstał. Oczywiście! Twórczość każdego z tych gagatków znamy i szanujemy. Połączenie ich w ramach jednego projektu, daje nam gwarancję solidnego, klasycznego rapu. Jak się okazuje, projekt ten będzie jeszcze lepszy niż myśleliśmy.

Ogłaszając powstanie „JACANABICIE”, dowiedzieliśmy się, że na płycie będzie jeszcze jeden raper. Długo nie pozostał on tajemnicą, bo już 24h później do współudziału przyznał się… Skorup! Jednocześnie, autor „Dębowych mocy” zapowiedział, że na projekcie pojawi się gościnnie cała plejada legend. Pozostaje nam więc uzbroić się w cierpliwość i czekać na pierwszy singiel z albumu. Jego premiera zaplanowana jest na 6 grudnia.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: