Łysonżi, Proceente i Eldo nagrali utwór o swoich „Idolach”

Opublikowano: 21/10/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Łysonżi, Proceente i Eldo spotkali się razem w utworze zatytułowanym „Idole”! Wyprodukowany przez Jace utwór znajdzie się na albumie „Aloha Opus Magnum vol. 2”, o którym, wraz z premierą singla, dowiedzieliśmy się kilku nowych rzeczy.

Wspólnie nagrywany numer Łysonzi, Proceente i Eldo postanowili poświęcić swoim idolom. Warszawscy raperzy nie czynią tego jednak w sposób tak oczywisty, jak z pozoru mogłoby się wydawać. Treści utworu „Idole” zdradzać nie będziemy, wspomnimy jedynie, że Łysonżi przypomina postać Ryszarda Riedla, a u następującego po nim Proceenta jest to Freddie Mercury. Ostatni natomiast Eldo przy wspominaniu swoich „Idoli” wykracza trochę dalej. Warstwą muzyczną zajął się z kolei Jaca, a całość scratchami i cutami dopełnił DJ Gondek.

„Idole” to drugi już singiel zapowiadający „Aloha Opus Magnum vol. 2”. Pierwszym był zaprezentowany na początku miesiąca posse cut „Wieczny pęd”. Premierę albumu zaplanowano z kolei na 4-go lutego 2022 roku. Nie wiemy jeszcze jacy konkretnie raperzy na tą kompilację zostali zaproszeni. Wiemy za to jednak, że swoje kawałki nagrali na beatach, które dostarczyli DJ HWR, SARNULA, Szczur Bit Morderca, Salvare, Kuba Knap, Spinache, Este oraz Mayor. Tracklistę „Aloha Opus Magnum vol. 2″, chociaż nie w pełni odkrytą, znajdziecie poniżej, Po preorder kompilacyjnego albumu spod szyldu Aloha Entertainment odsyłamy Was do tego miejsca.

Aloha Opus Magnum vol. 2

1. Intro TBA
2. DABADABA (prod. DJ HWR) – TBA
3. Wieczny pęd (prod. SARNULA) – Łysonżi, Proceente, Emazet, Bisz, Rzeźnik
4. Dżonzi (prod. Szczur Bit Morderca) – TBA
5. Za las (prod. Salvare) – TBA
6. Elektryk wysokich napięć (prod. Salvare) – TBA
7. 1984 (prod. Jaca) – TBA
8. Przerywamy program (prod. Kuba Knap) – TBA
9. Urywa głowę (prod. Szczur Bit Morderca) – TBA
10. Szczęki 5 (prod. Szczur Bit Morderca) – TBA
11. Ciężka plansza (prod. Jaca) – TBA
12. Idole (prod. Jaca) – Łysonżi, Proceente, Eldo, DJ Gondek
13. Piach (prod. Spinache) – TBA
14. Mijami (prod. Este) – TBA
15. Sztos (prod. Mayor) – TBA

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: