Mac Miller opublikował tracklistę nowego albumu oraz premierowy singiel wraz z klipem

Opublikowano: 13/07/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Mac Miller właśnie podał do publicznej wiadomości, że jego nowy album światło dzienne ujrzy 3 sierpnia! Wraz z tą informacją opublikowana została tracklista albumu zatytułowanego „Swimming” oraz 6-minutowy klip inspirowany filmem „Kill Bill” do premierowego numeru pt. „Self Care”.

Pamiętacie w jaki Uma Thurman wydostała się z trumny w drugiej części filmu Quentina Tarantino po tym jak żywcem pogrzebana została przez bezlitosnego Budda? To teraz sprawdzić możecie jak z tym zadaniem poradził sobie Mac Miller, gdyż właśnie tą scenę z „Kill Bill vol. 2” Malcolm McCormick odegrał w swoim najnowszym klipie.

„Swimming” stanowić będzie następce rewelacyjnie przyjętego, wydanego przed dwoma laty, krążka „The Divine Feminine”. Oprócz singla „Self Care” urodzony w Pittsburghu raper uraczył nas również tracklistą nadchodzącego wydawnictwa. Składać będzie się z 13. utworów, jednak z wypuszczonego na wiosnę trójpaku składającego się z numerów „Small Worlds”, „Buttons” oraz „Programs”, na „Swimming” uświadczymy jedynie ten pierwszy. Mac Miller odpowiedzialny jest również za produkcję wszystkich wypuszczonych dotąd singli. Premiera „Swimming” już 3 sierpnia!

Mac Miller – Swimming

1. “Come Back to Earth”
2. “Hurt Feelings”
3. “What’s The Use?”
4. “Perfecto”
5. “Self Care”
6. “Wings”
7. “Ladders”
8. “Small Worlds”
9. “Conversation Pt. 1”
10. “Dunno”
11. “Jet Fuel”
12. “2009”
13. “So It Goes”

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: