Madlib, DJ Muggs i Meyhem Lauren nagrali album

Opublikowano: 27/02/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Meyhem Lauren i DJ Muggs kontynuują trwająca od lat udaną współpracę. Do pracy nad brzmieniem nowego albumu duet postanowił jednak zaangażować jeszcze jednego mistrza produkcji z Kalifornii. Do tablicy przywołany zostaje zatem nikt inny jak Madlib. A słuchaczom już wkrótce podany zostanie, przygotowany w tym właśnie składzie, „Champagne for Breakfast”.

DJ Muggs i Meyhem Lauren wprowadzić postanowili świeży powiew do trwającej już blisko sześć lat współpracy. Rozpoczętej albumem „Gems from the Equinox” z 2017 roku, a zakończonej, na moment obecny, epką „Members Only” sprzed czterech lat. Legendarny twórca brzmienia Cypress Hill i dowódca Soul Assassins z raperem z Queens przy nagrywaniu kolejnego wspólnego materiału siły połączyć postanowili z jeszcze jedną muzyczną osobistością. Zaproszenie od Muggsa i Meyhema na „Champagne for Breakfast” przyjął bowiem, cieszący się wykraczającym poza rap uznaniem, Madlib! A z połączenia brudnego stylu Muggeruda z hardkorowym rapem Laurena i odjechanym brzmieniem Beat Konducty wyjść może jeden z ciekawszych projektów tego roku.

DJ Muggs, Meyhem Lauren i Madlib nie zdradzili jednak jeszcze żadnych szczegółów wspólnie tworzonego materiału. W oczekiwaniu na „Champagne for Breakfast” otrzymaliśmy natomiast pierwszy singiel to wydawnictwo zwiastujący. Zatytułowany „Fresh Out The Water” i dodatkowo zobrazowany teledyskiem, za którego reżyserię odpowiada Dave Sakolsky.

(Fot. główna: kadr z video „Fresh Out The Water”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: