Pstykidd z poślizgiem wypuszcza fizyka swojego EP

Opublikowano: 28/02/2023
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Pstykidd, czyli Pstyk i Kidd, postanowili tchnąć drugie życie w swoją epkę sprzed prawie 2 lat. „Treasure Chest EP”, które dotychczas dostępne było jedynie do odsłuchu online, doczeka się wydania fizycznego. Preorder właśnie wystartował, a dodatkowo duet zaprezentował klip do numeru „You Never Know”.

Nie od dziś wiadomo, że 5 element hip hopu to obsuwa. Wiedzą o tym bardzo dobrze także Pstyk i Kidd. Duet, pod szyldem skwer.org, wypuścił maju 2021 roku album „Treasure Chest EP”. Materiał przez cały czas od premiery dostępny był jedynie online w formie audio. Pstyk i Kidd stwierdzili jednak, że pora rozszerzyć wydanie epki o format CD.

„Treasure Chest EP” w wydaniu fizycznym zawierać będzie wszystkie kawałki z oryginalnej EP, ich wersje instrumentalne oraz bonus track „To Wszystko i Więcej”. Co więcej, płyta wyprodukowana zostanie w technologii, jak to określili sami zainteresowani, „EKO DYI”. Oznacza to ni mniej, ni więcej tyle, że całość opakowana będzie w kartonową kopertę z naklejkami i tagiem PSTYKIDD, autorstwa Kidda. A żeby jeszcze bardziej ubogacić wydanie, do każdego CD dołączony będzie dodatkowy krążek ze składanką wybranych przez Kidda kawałków, które są dla niego ważne.

Wraz ze startem preorderu „Treasure Chest EP” w sieci pojawił się również klip do numer „You Never Know”.

Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery CD Pstykidd „Treasure Chest EP”. Preorder natomiast zamawiać można tu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: