Magiera, Fisz, Pezet i Otsochodzi zrobili wspólny numer „Na już”

Opublikowano: 27/05/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Fisz, Pezet i Otsochodzi razem w numerze, za którego produkcję odpowiada Magiera? Zgadza się! Od tygodnia zniecierpliwieni czekaliśmy na ten singiel i właśnie się doczekaliśmy!

Zestawić obok siebie, w jednym numerze takie talenty jak Fisz, Pezet i Otsochodzi mógł tylko inny, równie ceniony twórca. Magiera nie od dziś dokonuje wielkich rzeczy, i właśnie dokonał ich po raz kolejny. Zapowiedziany w ubiegłym tygodniu, a powstały w takim właśnie składzie singiel właśnie zaliczył swoją premierę. I co warte, zaznaczenia Fisza, Pezeta i Otsochodzi na jednym beacie nie mieliśmy jeszcze okazji usłyszeć. Ale jak tłumaczy sam pomysłodawca utworu, „od czego są płyty producenckie”. Powstał więc numer „Na już”. A o jego powstaniu, przy okazji dzisiejszej premiery, kilka słów od Magiery:

„Czwarta odsłona FEAT. to powrót do korzeni i brzmienia hip-hopu na jakim się wychowałem.
Cieszę się, że udało mi się zaprosić do wspólnego kawałka Fisza, Pezeta i Otsochodzi- artystów, którzy w stylistyce oldschoolowej poruszają się pewnie i wiarygodnie. Co ciekawe, na jednym tracku nie wybrzmieli razem nigdy wcześniej, ale…od czego są płyty producenckie?
,,Na już” będzie więc w oldschoolowym, melancholijnym klimacie, który nastraja i oddaje vibe lat ’90-tych.
Dla mnie ten kawałek to synonim spokojnego powrotu do domu, po bardzo dłuuuugiej trasie.
Odpalamy rapowy wehikuł czasu”.

– zapowiada Magiera.

Singiel „Na już” jest kolejnym już singlem zwiastującym „FEAT.”, czyli pierwszy solowy, producencki album Magiery. Pierwsze doniesienia, że taki materiał powstaje, otrzymaliśmy już przed rokiem. Od wypuszczonej w czerwcu 2020, nagranej z Tymkiem „Balladki” otrzymaliśmy jeszcze „Naszyjnik”, który wspólnie stworzyli Sarius oraz SzczyL, a także numer „Polityka”. W tym z kolei wrocławski producent zestawił ze sobą Kukona i Malika Montanę. Utwór, który nagrali Pezet, Fisz i Otsochodzi jest natomiast najnowszym zwiastunem albumu „FEAT.”. Wydawnictwa, którego premierę zaplanowano na 17 września. I co ważniejsze, materiału, który patrząc na powyżej wymienione ksywy, zapowiadającego się bardzo obiecująco. Ale stoi za nim Magiera, wiec to oczywiste. Limitowaną wersję płyty „FEAT.” już wkrótce zamówić będziemy mogli w tym miejscu.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: