Magiera zapowiada kolejny projekt. Tym razem solowy?

Opublikowano: 18/06/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Tytan pracy. To określenie w odniesieniu do osoby wrocławskiego producenta i tak wydaje się niewystarczające. Magiera od dłuższego już czasu systematycznie dostarcza nam nową muzykę, konsekwentnie tworząc warstwę brzmieniową na kolejne albumy kolejnych raperów, z którymi rozpoczyna współpracę. W ostatnim zaledwie czasie byli to m.in. Kukon, Peja, Ostry, Vienio, Kali czy Małpa. Teraz, wszystko wskazuje na to, że doczekamy się materiału sygnowanego jedynie ksywą Magiera!

Solowy producencki album Tomasza Janiszewskiego? Tego sobie i wszystkim słuchaczom bardzo życzymy. A być może doczekamy się takiego projektu już wkrótce. Wnioskować można tak po ostatnich ruchach ze strony Magiery, jakimi są utworzenie kanału MagieraVEVO i zamieszczenie na nim informacji, że w tym miejscu oczekiwać należy premiery singla „Balladka” na „feacie” z Tymkiem i DJ’em Falcon1. Na fanpage’u beatmakera z 071 również pojawiła się zdjęciowa zapowiedź współpracy na linii Magiera – Tymek. Czekamy zatem na dalszy rozwój wydarzeń, czyli solówkę Magiery!

Edit: godzina 11.00 – wspomniany singiel „Balladka” będący wynikiem współpracy Magiery, Tymka i DJ’a Falcon1 właśnie pojawił się w sieci.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: