J. Cole wypuścił premierowy singiel

Opublikowano: 17/06/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

J. Cole ostatni raz słyszany był, rapujący, w 2019 roku na albumie Gang Starr w kawałku pt. „Family & Loyalty”. Od tego czasu Jermaine nie uraczył nas żadną, nawet gościnną zwrotkę. Do wczorajszej nocy!

W nocy z wtorku na środę 17-go czerwca w sieci pojawił się bowiem utwór zatytułowany „Snow On Tha Bluff”, pod którym podpisał się J. Cole właśnie. Nazwać ten kawałek singlem zapowiadającym wyczekiwany album „The Fall Off” to jednak zbyt dużo. Wyprodukowany przez Wu10 numer „Snow On Tha Bluff” traktować należy raczej jako komentarz J. Cole’a odnośnie ostatnich, tragicznych wydarzeń w Stanach Zjednoczonych, a także jako głos rapera z Północnej Karoliny w sprawie rasizmu i społecznych nierówności oraz komentarz na temat ruchu Black Lives Matter.

Ostatni natomiast solowy album, i ostatnie wydawnictwo w ogóle, J. Cole wypuścił w 2018 roku. Był to bardzo entuzjastycznie przyjęty krążek zatytułowany „KOD”. O zapowiedzianej na ten rok szóstej solówce Kill Edwarda na ten moment nic więcej nie wiemy.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: