Maka Makson w pierwszej części „Tryptyku” FAV’a

Opublikowano: 22/12/2023
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

FAV ruszył z projektem, który swoją inaugurację ma właśnie dziś. Pierwszą część swojego „Tryptyku” producent nagrał z Maka Maksonem. Kogo możemy się spodziewać w dwóch pozostałych częściach?

FAV’a doskonale kojarzymy z takich projektów jak Fillomatic czy Symptom. Zwłaszcza w tym drugim dał nam się on poznać jako producent, potrafiący stworzyć naprawdę mroczne bity. Taki klimat chyba przypadł FAV’owi bardzo do gustu, ponieważ postanowił stworzyć nowy projekt, którego raczej podczas świąt nie będziemy słuchać.

Czym jest „Tryptyk”? W notce pod pierwszą częścią czytamy:

„Projekt „Tryptyk” to 3 minialbumy składające się z trzech utworów. Pomysłodawcą i beatmakerem jest FAV (…). Tryptyk to brud, to mroczna cześć naszej duszy, której zwykle nie pozwalamy ujrzeć światła dziennego. Myśli, które chcemy głęboko schować i już więcej do nich nie wracać. Od strony wokalnej za każdą kolejną odsłoną stoi inny raper.”

W pierwszej części „Tryptyku” za mikrofonem stanął ziomal FAV’a ze składu Fillomatic, czyli Maka Makson. Całość swoim cut’ami uzupełnił DJ Cutahead. Zostawiamy Was z tym mrocznym materiałem i rozważaniami, kto stanie za mikrofonem w dwóch kolejnych częściach projektu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: