Maka Makson z dwoma nowymi singlami

Opublikowano: 30/06/2023
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Maka Makson wypuszcza dwa single w bardzo krótkim czasie. Najpierw, w Fillomatic’owym składzie, dostaliśmy „Mastercard”, nagrane z Bartkiem Koko na bicie !kosa. Niespełna 2 tygodnie później do sieci trafił natomiast numer „To tylko hip-hop”, w którym obok gospodarza za mikrofonem stanęli Nowik i Flipson.

Nie tak dawno temu, bo zaledwie w lutym, Maka Makson opublikował swoje EP „Sposób użycia”. Nagranym w całości na bitach Nowika albumem, radomski MC zaprosił nas do swojego świata i pokazał, że jego solowe poczynania nieco różnią się tematycznie od tych wraz z Fillomatami. I dobrze, bo to przecież in plus, jeśli raper jest wielowymiarowy.

Czy Maka Makson zrobił sobie wakacje od rapu po wypuszczeniu „Sposób użycia EP”? Oczywiście, że nie. Wiemy bowiem, że druga płyta Fillomatic jest w przygotowaniu, a jej zapowiedź, czyli „Eden” ukazała się zaledwie kilka dni temu. Poza tym, w przeciągu niecałych 2 tygodni w sieci pojawiły się 2 luźne single Maksona. Pierwszy z nich to nagrany z Bartkiem Koko na bicie !kos’a „Mastercard”. Drugi zaś to wyprodukowany przez Oriz Beats „To tylko hip-hop”. Co ciekawe, odpowiedzialny za wszystkie bity na „Sposób użycia EP” Nowik, tym razem stanął za mikrofonem wraz ze swoim bratem, Flipsonem.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: