The Alchemist z kolegami zalicza „Flying High”

Opublikowano: 01/07/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

The Alchemist zaprasza na przelot. Na pokładzie znajdują się także, m.in. Earl Sweatshirt, Boldy James, Mike Larry June i Jay Worthy. Lot będzie zatem wysoki, a od dnia startu „Flying High” promowany video singlem „RIP Tracy”.

Uncle Al regularnie i w ekspresowym tempie poszerza swoją dyskografię o kolejne pozycje. The Alchemist całkiem niedawno zakończył „The Great Escape” w towarzystwie Larry’ego June’a i już prezentuje kolejny materiał. Tym razem krótkogrający i producencki. Mudfoot na wydany w dniu wczorajszym mini album „Flying High” zaprosił raperów, z którymi nagrywał w ostatnim czasie. Pojawiają się zatem Earl Sweatshirt, Billy Woods, TF, Boldy James, Mike, Sideshow, wspomniany Larry June oraz Jay Worthy. Łącznie na „Flying High” uświadczymy cztery numery oraz wersje instrumentalne tychże utworów.

„Flying High” od dnia wczorajszej premiery promowane jest także klipem do numeru „RIP Tracy”, który wspólnie nagrali Earl Sweatshirt i Billy Woods. Aby natomiast podkreślić 'lotniczy’ klimat nowej propozycji od Alchemista, płycie „Flying High” towarzyszy okładka inspirowana plakatem United Airlines z okolic 1950 roku, na którym ukazano Południową Kalifornię. Region, z którego, rzecz jasna, pochodzi The Alchemist.

The Alchemist - Flying High - album cover art

The Alchemist – Flying High

  1. RIP Tracy ft. Earl Sweatshirt & Billy Woods
  2. Trouble Man ft. TF & Boldy James
  3. Bless ft. Mike & Sideshow
  4. Midnight Oil ft. Larry June, Jay Worthy & The Alchemist
  5. RIP Tracy (Instrumental Version)
  6. Trouble Man (Instrumental Version)
  7. Bless (Instrumental Version)
  8. Midnight Oil (Instrumental Version)

(Fot. główna – kadr z video „RIP Tracy”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: