„Martwy Król” – Bonson prezentuje nowy singiel z nadchodzącego albumu

Opublikowano: 04/01/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Singiel o tyle istotny z tego względu, że wersja numeru jaka zaprezentowana została w klipie znajdzie się jedynie na limitowanym krążku dvd dostępnym w przedsprzedaży. Dołączona do podstawowej wersji krążka „Postanawia umrzeć” płyta dvd zawierać będzie koncert live Bonsona z utworami w nowych aranżacjach, z udziałem żywego bandu oraz Romy. W tym numeru „Martwy Król”, właśnie.

Numer wyprodukowany został, jak wszystkie inne na „Postanawia umrzeć” przez KPSN-a, a emocjonalny tekst Bonsona swoim wyjątkowym wokalem ubarwiła Roma.

Całość nakręcona została przez ekipę Stoprocent w klubie Pralnia podczas wspomnianego koncertu live, który zobaczyć będziecie mogli jedynie na limitowanym dvd. Podczas tego występu Bonsonowi oprócz wspomnianej Romy towarzyszyli także Pelo, Wojciech Grzyl, Bartosz Jurgiel, Tomasz „Nawrot” Nawrocki oraz Michał „Majku” Urban. Sprawdźcie jego przedsmak w numerze „Martwy Król”.

Album „Postanawia umrzeć” na rynku pojawi się już 26 stycznia, a jego preorder (w tym dostępną jeszcze wersję limitowaną) cały czas nabywać możecie na stronie Stoprocent

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: