Matis ujawnia tytuł, okładkę i tracklistę swojego czwartego solo

Opublikowano: 09/05/2024
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Po ponad roku od „astigmatismu”, czwarty solowy album Matisa staje się faktem. Reprezentant Hurragunu sypnął garścią informacji na jego temat, ujawniając okładkę, listę gości oraz datę premiery „Monochromatismu”.

Niewiele ponad rok zajęło Matisowi sfinalizowanie swojego czwartego solo. Poprzednie, zatytułowane „astigmatism”, swoją premierę zaliczyło 23 marca 2023. 6 kwietnia bieżącego roku natomiast członek Hurragunu obwieścił w mediach społecznościowych, że najnowszy album został nagrany. Minął jednak miesiąc, a my wciąż wypatrujemy pierwszego, zwiastującego go singla.

W oczekiwaniu na niego, Matis postanowił podzielić się ze słuchaczami kilkoma informacjami na temat projektu. I tak, wiemy, że całość zatytułowana będzie „Monochromatism”. Za monochromatyczną okładkę albumu odpowiedzialni są do spółki Dziondzior oraz Grubzee. Jeśli zaś chodzi o zaproszonych na płytę gości, będzie ich aż dwunastu. Znaleźli się wśród nich reprezentanci Holandii, BlabberMouf oraz Ellmatic oraz nasze rodzime asy, czyli Sensi, Bartek KOKO, Falcon1, DJ Kebs, Tomek Ben Wzp, Markowy, DJ Krootki, Bosajke, DJ Lem i Pizza&Beats. Ostatni z gości może ostatecznie okazać się gośćmi. Pizza&Beats to bowiem cykl imprez, podczas których producenci, DJ’e oraz MCs spotykają się w częstochowskim BywaSięTuitam. Istnieje więc szansa, że Matis zaprosił do numeru ziomali, z którymi najlepiej wajbował podczas w/w cyklu. Za mix/master „Monochromatismu”, jak zapewne nietrudno się domyślić, odpowiedzialny jest Sensi.

Premiera albumu Matisa „Monochromatism” zaplanowana jest na czerwiec tego roku.

(Fot. główna – Dziondzior)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: