Ghostface Killah już zaraz wyda album w Mass Appeal

Opublikowano: 09/05/2024
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Ghostface Killah w najbliższy piątek wróci po pięciu latach z nowym solowym album. Promocję płyty zatytułowanej „Set the Tone” rozpoczął przed kilkoma dniami singiel „Scary Tissue” z udziałem Nasa, a teraz poznajemy szczegóły materiału współtwórcy Wu-Tang Clanu, który ukaże się nakładem Mass Appeal Records.

Trochę czasu zajął Ghostface’owi powrót po wydanym w 2019 roku albumie „Ghostface Killahs”. Zmieniały się także w międzyczasie wydawnicze plany Ironmana. Koniec końców, Tony Starks swój dwunasty album zdecydował wydać w założonej przez Nasira Jonesa wytwórni Mass Appeal Records. Stąd też obecność Nasa w pierwszym singlu zwiastującym „Set the Tone”, wspomnianym na wstępie „Scary Tissue”. Numer, jak właśnie się dowiadujemy, zaprezentowano na równy tydzień przed premierą „Set the Tone”. Najnowszy album Ghostface’a Killah ukaże się bowiem w nocy z 9 na 10 maja, w dniu 54. urodzin Dennisa Colesa.

W międzyczasie ujawniono także szczegóły mającej już zaraz ukazać się płyty. Dowiadujemy się z nich, że Ghostdini, co akurat w przypadku tego rapera nie jest niczym niecodziennym, na swoje najnowsze dzieło zaprosił całkiem pokaźne grono gości. Oprócz reprezentantów Wu-Tang w osobach Method Mana i Raekwona, na „Set the Tone” pojawiają się bowiem, oprócz Nasa, także, m.in, Jim Jones, Sheek Louch, October London, Kanye West, Fat Joe, Ja Rule, AZ, Busta Rhymes i Remy Ma. Precyzyjniej rzecz ujmując, Ghostface Killah na swój nowy album tylko jeden utwór nagrał całkowicie solowo. To jednak także zaskoczenia nie stanowi, gdyż GFK podobny zabieg stosował także na poprzednich albumach. Ten najnowszy usłyszeć będziemy mogli już jutro.

Ghostface Killah - Set the Tone - album cover art

Ghostface Killah – Set the Tone

 1. 6 Minutes ft. Jim Jones, Sheek Louch, Harl3y
 2. Pair of Hammers ft. Method Man
 3. Skate Odyssey ft. Raekwon and October London
 4. Scar Tissue ft. Nas
 5. Kilo in the Safe ft. Iceman
 6. Skit
 7. No Face ft. Kanye West
 8. Champion Sound ft. Beniton
 9. Cape Fear ft. Fat Joe, Harl3y
 10. Skit 2
 11. Plan B ft. Harl3y
 12. 30 Bad Bitch ft. Ja Rule, Trevor Jackson
 13. Locked In ft. AZ and Bee-B
 14. Skit 3
 15. Touch You ft. Shaun Wiah
 16. Shots ft. Busta Rhymes, Serani, Harl3y
 17. Trap Phone ft. Chucky HollyWood
 18. Outro Skit
 19. Yupp! ft. Remy Ma

(Fot. główna – okładka albumu „Set the Tone”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: