Miły ATZ robi „Copypaste”

Opublikowano: 18/02/2020
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Na szczęście chodzi jedynie o życiową rutynę. Pierwszy singiel z nadchodzącego albumu Atezeciaka to czysta manifestacja oryginalnego stylu gnieźnieńskiego rapera. Czy można sobie wyobrazić lepszy debiut niż pod szyldem legendarnej, amerykańskiej wytwórni Def Jam? Kurczę, nie sądzę.

„Copypaste” pokazuje nam jednak dobitnie, że Miły bezapelacyjnie zasługuje na zasilanie szeregów labelu, który sensacją wszedł na polski rynek w zeszłym roku. Dobrych grajmowców w Polsce można policzyć na palcach jednej ręki. Atezeciak bezdyskusyjnie jest jednym z nich. Muzycznie w najnowszym kawałku wspiera go Atutowy, który odpowiedzialny jest za bit, a video to sprawka Szerszenia. Za mix’em singla stoi natomiast Enzu.

Co o „Copypaste” mówi sam autor? Mówi to: „Przychodzi taki dzień w życiu każdego ziomeczka, gdy trzeba się ładnie ubrać i zwyczajnie wyjść na miacho się przewieźć po centrum, zwłaszcza gdy każdy kolejny dzień wygląda jak poprzedni. Atezeciok skumał to dość szybko i poszedł”.

Póki co, debiutancki krążek Miłego ATZ owiany jest jeszcze mgiełką tajemnicy. Z niecierpliwością czekamy na tytuł albumu, okładkę, datę premiery, ale przede wszystkim preorder i listę gości, którzy wesprą ten projekt.

„Copypaste” posłuchać można również w serwisach cyfrowych: https://defjampl.lnk.to/MilyATZCopypaste

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: