„Miracle Baby” zapowiada nowy album The Alchemista

Opublikowano: 04/10/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

The Alchemist znów coś wydaje! Tym razem będzie to kontynuacja zapoczątkowanej wiosną tego roku producenckiej serii zatytułowanej „This Thing Of Ours”. Cześć druga, zapowiedziana singlem „Miracle Baby”, ukaże się już w tym tygodniu.

Swoją nową producencką serię, na której The Alchemist gości kilkoro raperów, producent z LA zapoczątkował w kwietniu wydając krótkogrające „This Thing Of Ours Vol. 1”. Następnym krokiem Mudfoota w tym roku była współpraca z Armandem Hammerem, której efektem był album „Haram”. Z kolei w wakacje ALC ponownie połączył siły z Boldy Jamesem. Jesień natomiast to powrót do wspomnianego we wstępie cyklu. „This Thing Of Ours Vol. 2” również stanowić będzie EP, na którym niestety zbyt dużo numerów nie usłyszymy. Z pewnością jednak nie będziemy mieli powodów by narzekać na ich jakość. The Alchemist na swoje nowe producenckie wydawnictwo zaprosił bowiem takich raperów jak: Vince Staples, Zeelooperz, MIKE, Danny Brown, JUS, Fat Ray, Bruiser Wolf oraz Mavi. Nagrany z ostatnim z wymienionych numer „Miracle Baby” wybrano na singiel zapowiadający „This Thing Of Ours Vol. 2”.

The Alchemist ma ucho do nowych, młodych raperów. Tym razem wybór padł na pochodzącego z Północnej Karoliny gościa o ksywie Mavi. Numer „Miracle Baby” będący rezultatem tej współpracy to utwór bardzo udany, którym Mavi skutecznie zwraca na siebie uwagę. Nie każdy bowiem z powodzeniem poradzi sobie na beacie prawie całkowicie pozbawionym uderzeń perkusji. Produkcja Alchemista staje się przez to niesamowicie wręcz hipnotyczna, duszna i przestrzenna jednocześnie. Singlowi „Miracle Baby” towarzyszy równie klimatyczny i wciągający teledysk, pod którym podpisał się z kolei Daniel Reagan.

„This Thing Of Ours Vol. 2”, które opatrzono zostało także bardzo atrakcyjną okładką ukaże się już 8 października. Poniżej znajdziecie natomiast tracklistę najnowszego albumu The Alchemista.

Alchemist-This-Thing-Of-Ours-Vol.-2

The Alchemist – This Thing Of Ours Vol. 2

01. “Miracle Baby” (Feat. Mavi)
02. “Lossless” (Feat. MIKE)
03. “Flying Spirit” (Feat. Bruiser Brigade – Danny Brown, JUS, Fat Ray, & Bruiser Wolf)
04. “Wildstyle” (Feat. Zeelooperz)
05. “Five Heartbeats” (Feat. Vince Staples)
06. “Miracle Baby (Instrumental)”
07. “Lossless (Instrumental)”
08. “Flying Spirit (Instrumental)”
09. “Wildstyle (Instrumental)”
10. “Five Heartbeats (Instrumental)”

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: