Młody tłumaczy czym jest „S.E.N.”

Opublikowano: 03/04/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Młody przedstawia Wam swój „S.E.N.”. Wykraczający poza jedynie aspekt muzyczny, szeroko zakrojony projekt, w który zaangażowani są również Moo Latte, DJ Ure i Olafsaxx, doczekał się właśnie drugiego zwiastunu. Tym razem obrazującego utwór tytułowy z albumu „S.E.N.”.

Czym jest „S.E.N.”? Projekt, którego głównym autorem jest Młody postaraliśmy się Wam jak najskrupulatniej przedstawić wraz z premierą pierwszego zwiastunu, utworu „ZIMBARDO”. Dzisiaj natomiast raper i producent, przy asyście ekipy współodpowiedzialnej za warstwę muzyczną „S.N.U.’u”, a tworzonej przez Moo Latte’a, DJ’a Ure i Olafsaxx’a, tłumaczy słuchaczom, co dokładnie ukrywa pod tytułowym akronimem. „S.E.N.” to jednak nie tylko poważna, w obrazowy sposób przekazana treść. To również warta osobnej uwagi muzyka. Jej twórców wymieniliśmy powyżej i mamy nadzieje, że tak wysoki poziom muzycznej produkcji z tak rozbudowanymi aranżacjami czekać nas będzie podczas całego seansu z albumem „S.E.N.”. A tymczasem zachęcamy do zapoznania się z utworem tytułowym z nadchodzącego projektu. Zobrazowanym teledyskiem autorstwa także Młodego, któremu przy tej części projektowania swojego „S.N.U.” towarzyszą z kolei JHN oraz Bartosz „Alien” Kasowski.

„Postęp technologiczny mający na celu pomóc człowiekowi przynosi destrukcję… jego marzeń, wartości, kreatywności. Ze spuszczonymi w ekranach głowami podążamy drogą do nikąd, wybieramy bylejakość i przeciętność bo są łatwe i przyjemne. Zresztą zgodnie z wytycznymi systemu…”

Preorder wydawnictwa „S.E.N.”, wydawany nakładem nowo powstałem labelu NUMER OSIEM, dostępny jest w tym miejscu. Samą premierę projektu, którego pomysłodawcą jest Młody zaplanowano na 22 maja.

(Fot. główna – kadr z video „S.E.N.”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: