Młody wysyła do Was „Pocztówki z Rzeźni”

Opublikowano: 12/10/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Młody po wiosennym, konceptualnym wydawnictwie „S.E.N.” na moment nie zwolnił tempa pracy. Już w czerwcu dotarła bowiem do nas pierwsza „Pocztówka z Rzeźni”, którą każdorazowo raper i producent podpisuje w duecie z innym, zaproszonym do jej stworzenia, gościem. Przed kilkoma dniami piątą już „Pocztówkę” wysłali wspólnie Młody i Bartek Koko.

„Pocztówka z Rzeźni” to seria luźnych numerów, gdzie Młody zaprasza do siebie gości i razem tworzą numer od podstaw. Zaczynając od wyboru bitu, przez pisanie tekstów, nagrywanie, aranżację, delikatny miks po okładkę do singla. A to wszystko dzieję się podczas na jednej sesji. Oprócz natomiast samego kawałka, do każdej „Pocztówki” powstaje również making off połączony z luźnym wywiadem. W ten sposób słuchacze mogą także zobaczyć jak powstają numery z cyklu „Pocztówka z Rzeźni” . A także dowiedzieć się czegoś o samych ich współtwórcach.

Młody do tej pory do swojego studia zaprosił Skorupa, Uszera, Bu oraz Bartka Koko. Wizyty te złożyły się na łącznie pięć „Pocztówek z Rzeźni”. Tą pierwszą bowiem pomysłodawca projektu wysłał w pojedynkę. Wszystkie sprawdzić możecie w specjalnie przygotowanej playliście udostępnionej na kanale NUMER OSIEM.

(Fot. główna – kadr z video „Making of: Pocztówka z Rzeźni (S01E02) : Młody x Skorup)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: