Mops robi „SWAG” na beacie DJ’a Pete’a

Opublikowano: 03/01/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Mops i DJ Pete, tworzący wraz z Ablem niegdyś zespół Smagalaz, przypominają o sobie nowym materiałem. Wypuszczony wczoraj singiel i klip „SWAG” jest pierwszym zwiastunem albumu, który ukaże się nakładem Stoprocent.

Oficjalny opis singla przybliża nam także nieco to czego możemy spodziewać się po współpracy Mopsa i DJ’a Pete’a: „SWAG to wielopłaszczyznowa przewózka autorstwa duetu Mops & Dj Pete z nowego albumu, który pierwotnie miał się nazywać Areszt (wszystkie wersy siedzą), a finalnie jednak, biorąc pod uwagę do kogo jest adresowany będzie nosił tytuł „Wysublimowana Klientela”. Arcydzieło, wyjątkowe pod każdym względem, warstwa muzyczna, bezdyskusyjnie rozj8ana przez Dj Pete’a, człowieka, który z niewiarygodną łatwością łączy wszystko co w rapie najpiękniejsze, doprawiając zawsze autorskimi rozwiązaniami rytmicznymi. Mops (jedyny Polak, który podjął rękawicę rzuconą przez Eminema i pocisnął „Rap God” po polsku), udowadnia, że tylko chodzenie własnymi ścieżkami daje mu największą satysfakcję”.
Towarzyszący numerowi „SWAG” teledysk natomiast zasługuje na osobną wzmiankę. Ekipa Kinomotiv zapewniła nam bowiem w nim przelot przez różne czasy wraz z charakterystyczną dla tych czasów modą i stylem. Sprawdźcie.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: