N.B.S. i Snowgoons nagrali klip do numeru „Pandemic”

Opublikowano: 21/01/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

6 listopada ubiegłego roku swoją premierę miał album „Still Trapped In America”, stworzony wspólnie przez N.B.S. oraz Snowgoons. Na krążku znajduje się 15 utworów, a poza Natural Born Spitters, na bitach Snowgoonsów zaprezentowali się również tacy MC’s jak Fredro Starr ze składu ONYX, Wise Intelligent, Recognize Ali, DJ Tray, Che Noir, Planet Asia, Joe Mafia, Lord Jamar z Brand Nubian, Supa Kaiju, Termanology, Ea$y Money i Reks.

„Still Trapped In America” to sequel do wypuszczonego w 2015 roku albumu „Trapped In America”. Jego tematyka była mocno zaangażowana politycznie i społecznie. N.B.S. poruszali na nim takie kwestie jak niesprawiedliwość państwa, zniewolenie społeczeństwa, brutalność policji, rasizm. Wg autorów, sytuacja jeszcze bardziej pogorszyła się od roku 2015. „Still Trapped In America” podkreśla więc kwestię morderstw dokonywanych przez policję oraz krytykuje rządy byłego już prezydenta, Donalda Trumpa.

Najnowszy klip z wypuszczonego w listopadzie albumu, powstał do numeru „Pandemic”. Nie trudno się domyślić, że dotyczy on kwestii pandemii spowodowanej wirusem COVID-19. W utworze, poza gospodarzami, na bicie Snowgoons zaprezentowali się także Termanology, Ea$y Money oraz Reks.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: