Na biednego nie trafiło – A$AP Rocky okradziony

Opublikowano: 22/05/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Kiedy to nasza rodzina gawiedź raperska bawi się w dissowanie siebie nawzajem na portalach społecznościowych, a beefy przejawiają się np. odwoływaniem koncertów, w Stanach dzieją się nieco bardziej makabryczne rzeczy. Jak na przykład napad rabunkowy na dom A$AP Rocky’ego…
Z doniesień LAPD dowiedzieć się można, że dnia 16.05 około godziny 23:30 grupa uzbrojonych mężczyzn napadła na dom A$AP Rocky’ego usytuowany w Los Angeles, w Beverly Grove przy ulicy North Flores 300. Sam raper był szczęśliwie poza swoją posiadłością. Pech chciał, że na miejscu obecna była siostra członka A$AP Mob, i zapewne przeżyła istne chwile grozy. Została ona pod groźbą śmierci zmuszona przez gangsterów do pokazania miejsca przechowywania cennych rzeczy Rakima Mayersa. Łącznie zarekwirowali oni majątek wyceniony na około 1,5 miliona dolarów. Sprawcy napadu zamierzali również ukraść sejf z domu 28 rapera, jednak jego waga okazała się dla złodziei zbyt duża i pozostawili go oni na chodniku… Trójcę sprawców napadu na dom A$AP Rocky’ego udało się zbiec.
Lokalne media podkreślają, że rabunek był planowany i powiązany z nadmiernym afiszowaniem się rapera co do posiadanych pieniędzy w jego ostatnim klipie muzycznym oraz obnoszeniem się ze swoim bogactwem w mediach społecznościowych. W dzień napadu na jednym ze swoim profili Rocky udostępnił filmik, w którym wraz z przyjacielem liczą hajs na maszynce do liczenia pieniędzy, która psuje się z powodu zbyt dużej ich ilości… Czy złodzieje widzieli post i postanowili możliwie najszybciej uszczuplić trochę majątek nowojorskiego rapera?

Cóż wychodzi na to, że nadmierna bragga może nam solidnie zaszkodzić. Następnym razem zastanów się młody padawanie rapowy, jeśli będziesz chciał nawinąć o swoich diamentowych kolczykach. Panu Mayersowi serdecznie współczujemy, a Wam przypominamy stary kawałek 50 Centa, który jakoś tak pasuje do tematu.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: