Spinache „W szoku” – nowy klip zapowiadający trzecie solo

Opublikowano: 22/05/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Po trzech latach nieobecności, z nowym materiał powraca Spinache. Nowe wydawnictwo nosić będzie tytuł „Reality”, a w dniu wczorajszym na YT wylądował trzeci singiel promujący zbliżający się krążek. Po klipach do utworów „Parrot” oraz „Goldie” przyszedł czas na singiel „W szoku”.
Utwór w całości zrealizowany został przez łódzkiego rapera i producenta, natomiast teledysk podobnie jak poprzednie wyprodukowany został przez  The New Black.
Nowy album Pawła Grabowskiego, którego premierę zapowiedziano na 21 czerwca to dziesięć rapowych utworów, skomponowanych i wyprodukowanych przez samego Spinache’a oraz Patr00 (Ortega Cartel/Lavoholics). Ponadto Spinache zaprosił do współpracy nad albumem Stana Michalaka – cenionego basistę i stypendystę Alban Berg Fundation w Wiedniu, który od wielu lat jest związany z artystyczną sceną Berlina. Na płycie gościnnie pojawią się również Abel, Gedz i Wuzet. Wkrótce zapowiedziane zostało również zaprezentowanie okładki albumu „REALITY” oraz ujawnienie jego pełnej tracklisty, którą w niepełnej postaci znaleźć możecie poniżej. Album zamawiać możecie na stronie spinache.pl.

Spinache – REALITY

1. ?
2. ?
3. Goldie
4. Part II feat. Abel
5. ?
6. Parrot
7. Kolejny feat. Wuzet, Gedz
8. ?
9. ?
10. ?

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: