Tede zagra jednak 14 czerwca w Poznaniu, ale nie w Klubie u Bazyla!

Opublikowano: 20/05/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

I wszystko stało się jasne, kolejny epizod koncertowego sporu pomiędzy TDF-em a Peją znalazł swoje rozwiązanie. Oczekiwania poznańskiego rapera jednak nie spełniły się i Tede zagra jednak 14 czerwca koncert w Poznaniu. Zmianie uległo jedynie miejsce koncertu, której przyczynę wyjaśnia zamieszczony na kanałach ekipy NWJ poniższy post. 
„Po kilku turbulencjach pragniemy uspokoić wszystkich fanów oczekujących na czerwcowy koncert TEDE w Poznaniu. Nie zawiedziemy Was!
Dotarły do nas informacje, że lokalny zespół bardzo chciał zagrać koncert właśnie tam i właśnie tego dnia gdzie my, później się jednak rozmyślił. Nie wnikając w szczegóły takiego zachowania organizator koncertu postanowił przenieść nasz koncert w bardziej przyjazne przestrzenie Klubu 9stóp Akademickie Centrum Kultury i Sportu.
„Nie dość, że klub u Bazyla miał problem z kalendarzem, to jeszcze okazał się dla nas za mały. Sprzedaliśmy już dużo biletów i wciąż sprzedają się kolejne, więc zdecydowanie potrzebujemy więcej miejsca” – dodaje organizator Live2Listen.
Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. Ponadto będzie prowadzona sprzedaż biletów przy wejściu na imprezę. Zapraszamy do udziału i prosimy o poinformowanie znajomych o zmianie lokalizacji, by przypadkiem nie pomylili klubów.”

Mamy już więc wszystko jasne, a kolejna mała aferka w polskim rapie została wyjaśniona. Jedynym plusem z całej sytuacji wydaję się być fakt, że jeżeli ktoś nie znał poznańskiego Klubu u Bazyla, to teraz miejsce to kojarzyć będzie większość osób interesujących się polską sceną rapową.

źródło: Facebook

 

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: