Nas & Hit-Boy wskazali datę premiery „King’s Disease III”

Opublikowano: 18/10/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Nas & Hit-Boy kontynuują swoją królewską passę. Nasir Jones nigdy wcześniej nie wydawał albumów z tak dużą częstotliwością, jak w ostatnich dwóch latach. Chauncey Hollis Jr. to z kolei jeden z najbardziej popularnych producentów bieżącej dekady. I już wkrótce duet określony mianem „New Gang Starr” zaprezentuje nowy album, wyczekiwany „King’s Disease III”.

Zapowiedź „King’s Disease III” otrzymaliśmy już na ostatnim, jak dotąd, albumie duetu Nas & Hit-Boy. Wydanym 24 grudnia 2021 roku, w formie świątecznej niespodzianki, „Magic”. A konkretnie w numerze zatytułowanym „Ugly”, w którym Nasty Nas pierwszą zwrotkę zakończył słowami ’KD3 on the way, this just to feed the buzz’. Od tego czasu wiedzieliśmy zatem, że duet pracuje nad trzecią „King’s Disease”. Płyty, dzięki której Escobar z Brooklynu zgarnął pierwszą w swojej karierze nagrodę Grammy. Ubiegłoroczne zapowiedzi Nasira dość szybko ostudził jednak sam Hit-Boy. Wówczas producent oznajmił, że prace nad „King’s Disease III” jeszcze się nie rozpoczęły. A wraz z autorem kultowego „Illmatic” obmyślają obecnie koncepcje kolejnego wspólnego materiału. I jak widać, szybko poszło! Nas & Hit-Boy datę premiery „King’s Disease III” właśnie bowiem ogłosili.

„King’s Disease III” ukaże się już za niecały miesiąc, dokładnie 11 listopada! Tą wspaniałą informacją Nas i Hit-Boy podzielili się ze słuchaczami dosłownie przed chwilą. Na moment bieżący więcej informacji o nadchodzącym albumie nie ujawniono. Pewni jesteśmy, że cała machina promocyjna „King’s Disease III” ruszy jednak lada chwila, a pierwszy singiel jest jedynie kwestią najbliższych dni.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: