Niespiesznie nadchodzi Sami z Bydgoszczy

Opublikowano: 23/12/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Takich debiutantów cenimy najbardziej. Robiących swoje z przekonaniem, że dobre rzeczy wypłyną same. Tak jak robi to właśnie pochodzący z Bydgoszczy Sami.

Debiutanci dzielą się na dwie grupy. Jedni po nagraniu zaledwie kilku numerów rozsyłają preslettery wszędzie, gdzie tylko można, walczą o patronaty i możliwie najszybsze zyskanie jak największej rozpoznawalności. Ta druga grupa robi dokładnie na odwrót. Nagrywa numery, ale w żaden sposób nie urządza wokół tego zbędnego szumu. Ten, jeśli ma powstać, powstanie prędzej czy później. I nie będę ukrywał. Tych drugich cenię bardziej. A dobrym reprezentantem takiego podejścia jest gość o ksywie Sami.

I na dobrą sprawę, to wszystko co o Samim wiemy. Twórczość tego rapera zaprezentował nam inny raper, zachęcając do sprawdzenia. I tak też uczyniliśmy. A teraz do tego samego zachęcamy Was. Sami w ostatnim czasie wypuścił bardzo udane single – „Pogadałem z Bogiem” oraz „Bardziej”. Za ich produkcję odpowiada 2DK, z którym to producentem Sami przygotowuje obecnie „Chleb Powszedni EP”. Na kanale Samiego singli znajdziecie wiele więcej, a my w międzyczasie postaramy się o młodym raperze dowiedzieć czegoś więcej.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: