NMBR wbija „Szpile” komu trzeba

Opublikowano: 03/08/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

DJ, turntablista, raper, a od niedawna właściciel wytwórni. NMBR wjeżdża z nowym numerem i promuje Balmamu Records.

NMBR to niezaprzeczalnie człowiek wielu talentów. Żeby zebrać je wszystkie na raz, najtrafniej będzie Gorzowianina określić hip-hopowcem. Ten sympatyczny jegomość serwuje czarne jak smoła DJ sety, robi scratch’e i cut’y, rapuje, a od niedawna prowadzi też swój label – Balmamu Records.

Jak czytamy na stronie Balmamu:

„Balmamu Records to sklep z płytami winylowymi oraz CD z Polski i zza oceanu. Na koncie znajdą się zarówno nasze wydawnictwa, jak i muzyka z innych labeli. Jakość, nie ilość. Muzyka, nie papka. Z pasji, nie tylko dla zysku.”

Wczoraj na kanale wytwórni pojawił się numer, „Szpile”, do którego bit wyprodukował duet Ensoul. Jak sama nazwa wskazuje, Nambear wbija szpile w czułe miejsca ludzi naokoło. Dostaje się nie tylko raperom i słuchaczom za brak kompetencji hip-hopowych, ale także szaremu obywatelowi za, na przykład, bycie podatnym na polityczne manipulacje. I tak samo jak w nawijanych przez właściciela Balmamu wersach nie brakuje RiGCz’u, tak też nie brakuje naprawdę grubo przekminionych gierek słownych i wielokrotnych rymów oraz paru cięć fader’em na koniec kawałka. Do „Szpil” zrealizowany został również klip, a jego autorem jest Dotsite Produkcje Filmowe.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: