Nowości z obozu JWP – Ero i Kosi puszczają świeże single

Opublikowano: 09/11/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

W obozie JWP/BC rok 2021 mija pod hasłem solowych projektów. W najbliższym czasie swoje albumy zaprezentują Ero oraz Kosi. I właśnie otrzymaliśmy single oba wydawnictwa zwiastujące.

Z samego rana Kosi w serwisach streamingowych zamieścił numer pt. „Lost”. Kawałek zapowiada płytę „LOST IS.OK” stanowiącą drugie już solowe wydawnictwo Kosiora w tym roku. Złożą się na nie numery, które nie weszły na wydany wiosną na album „IS.OK”. Podejrzewać możemy zatem, że zapowiedziana na 17-go grudnia „dogrywka” będzie równie udaną płytą, co pierwszy solowy materiał od Kosiego. Po „Prostej historii” utwór „Lost” jest drugim singlem zwiastującym ten krążek. Więcej natomiast o „LOST IS.OK” dowiecie się z tego miejsca.

Ero z kolei zaserwował nam numer, w którym gościnnie pojawia się Dizkret! Reprezentant JWP ze współtwórcą kultowego Starego Miasta nagrał numer pt. „Filozofia”, do którego beat dostarczył Javaure, a scratche i cuty dołożył niezawodny DJ Falcon1. Stanowiący następcę platynowego „Elvisa Picasso” album „EROIZM”, po przełożonej z przyczyn technicznych premierze, ukaże się 12-go listopada, czyli w ten piątek! Linku do przedsprzedaży tego wydawnictwa jednak podawać Wam nie będziemy. Jak bowiem ogłosił niedawno label Def Jam Recording Poland, preorderowy nakład drugiego solowego albumu Ero zaliczył już sold out!

A jeśli ciekawi jesteście co jeszcze słychać w obozie JWP/BC to korzystając z okazji gorąco zachęcamy Was do sprawdzenia naszego wywiadu z Ero, Łajzolem i Siwersem, który opublikowaliśmy przed kilkoma dniami, a który zarejestrowany został podczas koncertu zespołu w Poznaniu w ramach RapTour.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: