Nowy zawodnik w stajni Bashesh

Opublikowano: 06/05/2020
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Dobre pytanie. Raper nie bije jeszcze rekordów popularności, ale na pewno nie jest też 'nołnejmem’. Świadczyć może o tym chociażby fakt, że nadchodząca płyta miała być wydana za pośrednictwem wytwórni Prosto, jednak z jakichś powodów nie doszło to do skutku. Alien nie pozostał jednak totalnie na lodzie i promocyjnie wspiera go agencja Bashesh.

Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery płyty „Obcy”, za to mamy kilka słów wyjaśnienia o nadchodzącym projekcie: „Dlaczego obcy? Ponieważ wielu z Was o autorze nie wie nic. Po tym projekcie to się zmieni. Jest to owoc pracy, pasji, sztuki oraz wiary by wyjść poza granice stawiane nam przez system. Twórcą wszystkich klipów jest przyjaciel Aliena – Arkadiusz Erward, oni także odpowiadają za wszystkie scenariusze i scenografie. Witamy w świecie pełnym problemów, które przyćmiewa pozytywna energia i przyjaźń. Emocje w pasji widać, słychać i czuć.”

Pierwszy singiel promujący „Obcego” to „Yamakasi”. Bit do kawałka wyprodukował TBL, a wideo to oczywiście dzieło w/w Arkadiusza Erwarda.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: