#Hot16Challenge2: O.S.T.R., Tede, Marcin Flint i wielu innych

Opublikowano: 06/05/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Kolejny dzień i kolejny wysyp video nakręconych w ramach akcji #Hot16Challenge2. Gorących szesnastek po YouTubie krąży już taka ilość, że ciężko za nimi nadążyć. Na szczęście jesteśmy my i serwujemy Wam najświeższe, i zarazem najciekawsze zwrotki nagrane przez naszych rodzimych mc’s, i nie tylko.

Jeszcze wczorajszego wieczora nagranie ze swoją gorącą szesnastką wrzucił Sarius. Podobnie jak Łysonżi, którego zwrotka w ramach #Hot16Challenge2 stanowi udany follow-up do numeru “Moje życie mój syf”, który Dżonson nagrał razem ze Smarkim, i którego nie omieszkał nominować teraz do całej zabawy. Czekamy zatem z niecierpliwością na udział Smarki Smarka w #Hot16Challenge2.

A tymczasem sprawdzić możemy jak z wyzwaniem poradzili sobie Skorup, Ryfa Ri i Emil G z szanownego składu WCK czy Major SPZ, który pokusił się o nagranie dwóch zwrotek. Swoje video w ramach #Hot16Challenge zamieścili także Sarius, Łona i Słoń. Najciekawszą jednak gorącą szesnastką z ostatnich 24 godzin pochwalić może się jednak nie raper, a rapu znawca, czyli nikt inny jak Marcin Flint (zróbcie hałas). Nasz kolega po fachu co prawda nie zarapował swojej zwrotki, ograniczając się do jedynie do melodeklamacji. Ale za to co to są za rymy. Trochę treningu i Pan Marcin mógłby zatrudnić się jako ghostwriter niejednego rapera.

W ostatnim czasie pojawiła się także wyczekiwana szesnastka Tedego, który za sprawą zwrotki nagranej w ramach poprzedniej pierwszej edycji #Hot16Challenge zaliczył mocne odkucie w kwestii swojej popularności. Swoje video zamieścił już także O.S.T.R. Łódzki MC i producent z kolei jako zdaje się jedyny raper spośród tych, którzy wzięli już udział w #Hot16Challenge2, zastosował się do obecnie obowiązujących przepisów BHP i swoją zwrotkę nagrał w epidemicznej masce.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: