Nullizmatyk zapowiedział projekt z tajemniczym raperem

Opublikowano: 15/01/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Nullizmatyk, w oczekiwaniu na nadejście „Zabójczej Królowej”, zapowiedział właśnie całkiem nowy projekt! Jest to „AИTYVIRAL”, który współtwórca nieistniejącego już 3W stworzył wraz z innym raperem. Na ten moment skrytym pod płaszczem tajemnicy.

„Zabójcza Królowa” nadchodzi swoim tempem. Zdążyła odwiedzić już nawet kilka miast w Polsce, a ich mieszkańcy mieli zyskali wyjątkową możliwość jej wysłuchania. Najnowsza, gotowa już płyta Nullizmatyka pozostaje jednak jeszcze oficjalnie nie wydana. Czas oczekiwania na premierę albumu Nullo postanowił umilić słuchaczom całkowicie nowym materiałem. Jest to minialbum zatytułowany „AИTYVIRAL”, który reprezentant Wałbrzycha nagrał z innym raperem. Na ten moment nie ujawniono jednak, kim jest ten tajemniczy jegomość, ukrywający się pod znakami zapytania „??????????”. Wiemy natomiast, że składający się z ośmiu numerów „AИTYVIRAL” ukaże się 25-go marca. Preorder najnowszej płyty Nullizmatyka jest z kolei dostępny już teraz na stronie labelu Dystrykt.

„W oczekiwaniu na możliwość wydania gotowego już solowego albumu „Zabójcza Królowa” postanowiłem nie odkładać pióra.. Końcem listopada połączyłem siły z innym MC.
W efekcie nagraliśmy 8 numerów, które znajdą się na Ep-ce „AИTYVIRAL”.
Premiera minialbumu zaplanowana jest na 25 marca 2022 roku. Więcej info wkrótce..”

– Nullizmatyk

Nullizmatyk-x-_-AИTYVIRAL-okładka

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: